4.05

Witamy wszystkie dzieci oraz ich Rodziców na dzisiejszych zajęciach. Tematyka wszystkich zajęć nowego tygodnia to: „Moja miejscowość, mój region”.

1.Dzisiejszy dzień rozpoczniemy od ruchu – spróbujmy poćwiczyć  - Duży i mały skok

2. A teraz zapraszamy Was kochane dzieci i Rodzice na wirtualny spacer po naszym pięknym mieście

Mamy nadzieję, że po takim wirtualnym spacerze dowiedzieliście się dużo ciekawych rzeczy związanych z naszym miastem.

3. Zapraszamy Was teraz na ćwiczenia gimnastyczne – przygotujcie wygodny strój i… zaczynamy!

Miłej zabawy i do jutra!

5.05

Witamy serdecznie wszystkie dzieci oraz Rodziców!

1. Rozpocznijmy nasze zajęcia od zabawy, którą dobrze znacie i lubicie

Tekst

A ram sam sam a ram sam sam
Guli guli guli guli guli ram sam sam
A ram sam sam a ram sam sam
A rafi rafi a Guli guli guli guli guli ram sam sam

1.  Kochane dzieci, dzisiaj poznacie herb Rzeszowa oraz legendę z nim związaną.

1. Rodzicu porozmawiaj z dzieckiem na temat legendy, skąd wziął się herb Rzeszowa, z jakich elementów się składa.

2. A teraz prosimy zachęcić dziecko do pokolorowania herbu wg. pokazanego wzoru

Do zobaczenia ☺