Konsultacje z wychowawcami


 

Drodzy Rodzice,

 

W roku szkolnym 2020/2021 konsultacje z wychowawcami grup odbywać się mogą poprzez pocztę elektroniczną, dzięki której będzie można się kontaktować w sprawie pojawiających trudności, pytań. W miarę możliwości będziemy się starać na nie odpowiadać. 

 

Oddział I – mgr Monika Siorek  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

                  mgr Wioletta Bełza

                  mgr Małgorzata Kulig

                  mgr Jolanta Woźny

 

 

Oddział II – mgr Patrycja Kaproń - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                    mgr Anna Siemaszkiewicz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oddział III – mgr Małgorzata Kulig -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                     mgr Jolanta Woźny -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oddział IV - mgr Paulina LasotaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                    mgr Anna Gruszczyńska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oddział V  - Renata Ciupak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                  mgr Ewelina Wielgos - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

um logo men logoVULCAN-nabor-przedszkola

stowarzysz-przedszkola-przysz

szkola-promujaca-zdrowie